* کاراته *

شادی جعفری مرهون زحمات ارباب هستیم

شادی جعفری مرهون زحمات ارباب هستیم

شادی جعفری‌زاده که در هفته‌های اخیر و در بخش کاتای تیمی، جایگزین "مهسا افسانه" قهرمان پرآوازه‌ی کاتای بانوان شده بود، به همراه هم‌تیمی‌های پرافتخارش (نجمه قاضی‌زاده و الناز تقی‌پور) عنوان نایب قهرمانی رقابت‌های انتخابی تیم ملی را بدست آورد تا نخستین گام در مسیر قهرمانی را محکم و پرصلابت برداشته باشد.http://spstk.com/my_doc/spstk/banovan-kata/kata-timi-alman.bmp

جعفری‌زاده در گفتگو با "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" با تاکید بر اینکه موفقیتِ بدست‌آمده در پیکارهای انتخابی تیم ملی را حاصل زحمات و تلاشهای فداکارانه‌ی مربی باشگاهی خود (فرخناز ارباب) می‌داند، اظهار داشت: در فاصله‌ی زمانیِ دو ماه مانده تا آغاز پیکارهای انتخابی تیم ملی، با صلاحدید خانم ارباب، جایگزینِ مهسا افسانه در کاتای تیمی بانوان شدم. نام بلندِ مهسا افسانه در کاتای بانوان از یکسو و افتخاراتِ پرشمار هم‌تیمی‌هایم (تقی‌پور و قاضی‌زاده) از سوی دیگر، حضور در کاتای تیمی بانوان را برایم بسیار طاقت‌فرسا و دشوار می‌ساخت. حتی برخی معتقد بودند این تیم به خاطر تغییراتِ إعمال‌شده، قادر به کسب نتایج مطلوب دستِ‌کم در سال جاری نخواهد بود.

وی ادامه داد: اما توان و تخصص منحصر به فردِ خانم ارباب در امر مربیگری باعث شد تا در همین زمان کوتاه به پیشرفتهای قابل توجهی دست یابم و در نهایت، تنها با دو ماه تمرین در کنار هم‌تبمی‌هایم، عنوان نایب قهرمانی پیکارهای انتخابی تیم ملی را بدست آوردم. من مطمئنم که با تمرین و تلاشِ بیشتر و با استفاده از دانش فنی و مهارتهای انکارناپذیرِ خانم ارباب در امر مربیگری، این تیم به زودی به جایگاه اصلی خود باز خواهد گشت و به عنوان نماینده‌ی کاتای بانوان در میادین بین‌المللی، افتخارآفرین ظاهر خواهد شد.

جعفری‌زاده با بیان این مطلب که "پیشرفت کاراته‌ی بانوان، مرهون زحمات ارباب است" تصریح کرد: خانم ارباب در هر دو بخش کاتا و کومیته، قهرمانان پرشماری را پرورش داده و به جامعه‌ی کاراته معرفی کرده است. او توانمندی و شایستگی خود را در امر مربیگری، بارها و  بارها با پرورش قهرمانان نامدار و پرافتخار به اثبات رسانده است. من به دستان این مربی توانمند، زحمتکش و فداکار بوسه می‌زنم و آرزو می‌کنم که ای کاش مسئولین فدراسیون، قدر و بهای چنین مربیانی را بیشتر بدانند و از حضور آنها در ترکیب کادرفنی تیمهای ملی، بیش از پیش بهره‌مند شوند.     

 نوشته شده   توسط  * کاراته *  |  نظر بدهید