* کاراته *

بوسه دختران تهرانی به کاپ جهانی

بوسه دختران تهرانی به کاپ جهانی

دختران تهران با کسب نشان 9 نشان رنگانگ(3طلا، 2نقره و 4برنز) بر سکوی نخست پیکارهای قهرمانی کشور رده های سنی پایه تکیه زدند.

به گزارش سایت هیئت کاراته استان تهران، پیکارهای قهرمانی کشور کاتا دختران در شرایطی امروز 19 مرداد ماه در سالن شهدای پنجم مرداد اراک به پایان رسید که نمایندگان کاراته پایتخت با کسب 4 نشان رنگاراگ در روز دوم جمع مدالهایشان را به عدد 9 رساندند و بر سکوی قهرمانی تکیه زدند.

بر اساس این گزارش در پایان این پیکارها که با حضور 302 کاتارو (26 تیم)از 27 استان برگزار شد تیم تهران با کسب 3 مدال طلا، 2 نقره و 4 برنز بر سکوی قهرمانی تکیه زد.

پس از تیم تهران کرمانشاه با 3 طلا و یک برنز در رده دوم قرار گرفت، اصفهان با یک طلا، یک نقره و یک برنز سوم شد. تیم البرز با یک طلا و یک برنز در جای چهارم ایستاد. فارس با 2 نقره پنجم شد. تیم های مرکزی و خراسان رضوی مشترکاً با یک نقره ششم شدند و تیم کیش با یک مدال برنز در مکان هفتم قرار گرفت.

در روز دوم این پیکارها حدیثه جمال و فاطمه صادقی دو نشان طلا برای کاراته پایتخت به ارمغان آوردند، نرگس حوری آبادی نقره پوش شد و نگین یوسفی صفت بر سکوی سوم ایستاد.

 نوشته شده   توسط  * کاراته *  |  نظر بدهید